Kosmetika na cesty

Chystáte se na dovolenou a přemýšlíte, jakou kosmetiku zabalit s sebou? Neskladná balení odličovacích prostředků, odlakovačů i vatových tamponků můžete nechat doma! Značka Bel nabízí moderní a elegantní řešení.

Zvláště v horkých letních dnech je velmi důležité důkladné odlíčení, aby pleť mohla pořádně dýchat. Nejnovější trend v odličování představují vlhké odličovací tampóny Bel Lotion Pads. Jde o efektivní balení již připravených navlhčených odličovacích tamponů, které se vám vejdou jak do kabelky, tak do malé cestovní taštičky.

V malé uzavíratelné krabičce naleznete třicet odličovacích vatových tamponů napuštěných pleťovým tonikem, které velmi jemně, ale důkladně čistí pleť. Tonikum kombinuje odličovací vodu a pleťové mléko. Jelikož tonikum neobsahuje alkohol, jsou tampony vhodné i pro odličování velmi citlivých očí. Díky speciálnímu balení tampony nevysychají a jsou stále připraveny k použití.

Výhodou kvalitních odličovacích tamponů Bel Lotion Pads je také fakt, že si dokáží poradit i s dobře držícími voděodolnými řasenkami, což zvláště ocení ženy, které léto tráví nejraději u vody. Vybírat lze ze dvou variant vatových tamponů Bel Lotion Pads s Aloe Vera nebo s mořskými minerály. Rostlina Aloe Vera je známá svými blahodárnými a léčivými účinky. Mořské minerály jsou zase příjemně osvěžující a vitalizující. Tyto odličovací tampony jsou k dostání ve vybraných drogeriích a hypermarketech. Doporučená cena výrobku je 79 Kč.

Na stejném principu fungují i vatové tampony Bel Premium napuštěné odlakovačem s vitamínem E, který zabraňuje vysoušení okolí nehtu. Bonusem je také příjemná citrusová vůně. Tyto tampony jsou ideální pro rychlé a šetrné odlakování nehtů. I vatové tampony napuštěné odlakovačem seženete ve vybraných drogeriích a hypermarketech. Doporučená cena je 79 Kč.

 

Společnost HARTMANN – RICO

Společnost HARTMANN – RICO a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti PAUL HARTMANN AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v Německu. Více než 20 let působí HARTMANN – RICO také na území Slovenska se sídlem v Bratislavě. HARTMANN – RICO zaměstnává celkově více než
1 650 zaměstnanců.

fotografie: