Hoďte se do pohody s třezalkou tečkovanou

Začátek roku vždy prověří naši psychickou odolnost. Studenti musejí v lednu a únoru úspěšným složením zkoušek zakončit zimní semestr, zaměstnance zase čekají nové výzvy a úkoly. Stres navíc prokazatelně ovlivňuje naši obranyschopnost, což je zvláště během chřipkových epidemií velmi nežádoucí. Někdy je tedy nutné duševní pohodu trochu podpořit. Vyzkoušet můžete generacemi prověřenou třezalku.

„Třezalka utišuje nervový systém. Rostlina přirozeně obsahuje účinné flavonoidy a další látky pro duševní pohodu. Přírodní doplněk stravy, který obsahuje kvetoucí nať třezalky tečkované je například Kneipp Třezalka,“ vysvětluje Jana Brychtová, Brand Managerka společnosti Kneipp, a dodává: „Třezalka je velmi významná a oblíbená i v lidovém lékařství. Její pozitivní účinky na lidský organismus potvrdila už celá řada farmakologických i klinických studií.“ I v případě, že je stres trvalejšího rázu, vám může třezalka pomoci. Působí totiž jako přírodní antidepresivum. Vyhnete se tak užívání léků s celou řadou nežádoucích účinků.

Podpora při redukční dietě i odvykání kouření

Třezalka také dokáže redukovat abstinenční příznaky při odvykání kouření, přispívá k lepšímu trávení a je také velkým pomocníkem při začátcích s redukční dietou. Pozitivně působí i při rehabilitaci po mozkových příhodách nebo v období klimakteria.

Doplněk stravy Kneipp Třezalka je k dostání v lékárnách, vybraných sítích drogerií a marketů za doporučenou cenu 249,90 Kč. Díky vysokému obsahu účinné látky postačí k dosažení kýženého výsledku užití jedné tablety denně.

 

O firmě Kneipp

Značka Kneipp navazuje na bohatou historii a tradiční přístup Sebastiana Kneippa úspěšně snoubí s inovacemi v oblasti kosmetické péče a doplňků stravy. Vznikla roku 1891, od roku 2008 je dceřinou firmou PAUL HARTMANN AG. V současné době nabízí portfolio značky Kneipp širokou škálu výrobků od bylinných léků a doplňků stravy po přírodní kosmetiku. Kneipp zaměstnává více než 500 zaměstnanců, z toho 370 v Německu

 

fotografie: