foto Smart HOME 2-2019

SMARTHOME 

Chytrá domácnost má budoucnost

Čas i energii ušetří tehdy, když vaši domácnost vybavíte více zařízeními, která budou pomocí aplikace mydlink spolupracovat. Vy se pak můžete věnovat svým aktivitám či v klidu odpočívat.

Mějte svůj domov pod kontrolou
Už žádný strach, že jste při odchodu nechali zapnutou žehličku! Pomocí aplikace si to můžete ověřit, zda-li jste náhodou nenechali zapnutou a navíc můžete žehličku na dálku vypnout. Až pojedete na dovolenou, nastavte režim zapínání a vypínání světel tak, aby zloději nevěděli, že jste pryč. Když ještě navíc doma připojíte kameru, která vás stejnou aplikací upozorní na nečekaný pohyb či zvuk, zásuvka současně může zapnout světlo či spustit rádio.


SMART PLUG – chytrá zásuvka/prodlužovačka

Zapomněli jste vypnout žehličku na vlasy?
Žádný problém! Jediné tlačítko vám pomůže zbavit se stresu. Propojením jednotlivých zařízení můžete na dálku zapnout i vypnout vše, co potřebujete.

Ráno vás vzbudí vůně čerstvé kávy
Ano, i to je možné díky nastavení časového plánu v aplikaci. mydlink Wi‑Fi chytrá prodlužovačka vám také na dálku pomůže kontrolovat a monitorovat zapojené elektrické spotřebiče.

Vysoké účty za elektřinu?
V aplikaci mydlink můžete sledovat spotřebu elektrické energie, nastavit upozornění a automatické vypnutí zařízení, která dosáhnout předem nastaveného limitu spotřeby el. energie. Tuto funkci můžete využít u produktu DSP-W245/E – chytrá prodlužovačka.

Váš dům, vaše pravidla
Jedním tlačítkem je možno nastavit pravidla a vytvořit ze svého domova chytrou domácnost. Už nikdy nebudete mít chuť používat běžné zásuvky, protože poznáte, že rozsvícení světel na dálku, zhasnutí v domě, když už nechcete znovu vylézat z postele či automatické nastavení světel v zimních měsících je prostě pohodlné.


Kamery D-Link

Nepřetržitý dohled nad vaším domovem
Mějte vždy přehled o tom, co se u vás doma děje, a to odkudkoli na světě. Díky nočnímu vidění a okamžitému upozornění v případě zaznamenaného zvuku nebo pohybu budete vždy o všem informování a nic vás nepřekvapí.

Diskrétní HD Wi-Fi kamera bude střežit váš domov ve dne i v noci, ať už jste kdekoli. Díky funkci vestavěného nočního vidění a detekci zvuku či pohybu dostanete varovné upozornění, pokud se něco neobvyklého děje. Můžete se v klidu věnovat svým aktivitám , protože vše, na čem vám záleží, je s touto nejnovější technologií v bezpečí.


Bezplatná aplikace mydlink

Vše můžete ovládat pomocí jediné aplikace
Svá zařízení můžete ovládat, monitorovat či automatizovat prakticky odkudkoliv díky bezplatné aplikaci mydlink přímo ze svého mobilu. Jedním stiskem získáte přístup ke svým zařízením a jejich nastavení.

I Váš domov může být chytřejší
Díky jednoduché aplikaci máte o všem dokonalý přehled, i když jste právě mimo domov. Zařízení pro chytrou domácnost lze ovládat na dálku, ale fungují i podle časového plánu, který si sami nastavíte.

mydlink pracuje za vás
Domácí práce budou hotové dřív, než přijdete domů. Vzdáleně zapněte nebo vypněte skupinu zařízení stisknutím pouze jednoho tlačítka. Nebo je ovládejte každé samostatně. Pomocí Google Assistant či Amazon Alexa je můžete řídit i hlasem. Automatická pravidla vám ušetří čas a energii.