Cupidatat non proident

Tak schválně – který ekonomický web je podle vás nejpřínosnější? Poradenské portály jako penize.cz, finance.cz nebo mesec.cz? Nebo snad přímo weby ihned.cz a dalších velkých vydavatelských domů?

Ne, ani omylem. Podle nás je to jednoznačně server bankovnipoplatky.com. Tedy médium, který už mnoho let píše, popohání, tlačí a platí Patrik Nacher.

Nadpis h2

Pokud ho neznáte, tak vězte, že tento člověk dokázal dostat do všech médií téma předražené bankovní poplatky, buďte si jisti, že právě díky Patrikovi se poplatky snižují, a vezměte jed na to, že Patrik téma jen tak neopustí.

Nadpis h3

Tím nechceme říct, že ostatní média svou práci dělají špatně. Jiné weby také šetří lidem peníze správně mířenými radami, upozorňují vládu na pitomosti, které by mohly uškodit… za to vše jim patří dík. Avšak, přece jenom poměr společenská zodpovědnost/velikost je v případě BP.com nejvyšší.

A právě v tom je zároveň i hlavní úskalí takových aktivit – kde chcete vzít peníze na provoz, marketing či rozšíření webu? Kdo vám zaplatí za to, že mu pomáháte plus mínus naprosto nezištně.

  • Položka seznamu
  • Delší položka seznamu

Ideální by samozřejmě bylo, pokud by mohl vybrat něco jako koncesionářský poplatek, neboť BP.com je web vpravdě veřejnoprávní. Hm, možná by měl sepsat žádost o podporu na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. On totiž televizní seriál už v zásadě má, byť beze slov a na youtube.com.