Cosmopor Waterproof chrání rány před vodou

Pooperační rány, rány po odstranění pihy, mateřského znaménka nebo drobná poranění, do kterých by se mohla dostat infekce. To je strašákem snad každého, kdo se chystá na dovolenou u moře. Koupat se, či nekoupat s drobným poraněním – to je téměř hamletovské dilema, které už muselo na letních dovolených řešit mnoho z nás. Společnost HARTMANN – RICO však nabízí jednoduché řešení, díky němuž se vodních radovánek nemusíte vzdávat ani s drobnými ranami.

HARTMANN – RICO přichází na trh s novým produktem Cosmopor Waterproof. Tato náplast je určena na malé rány vzniklé po chirurgických zákrocích a na drobná domácí poranění, která nesmí přijít do kontaktu s vodou a musí zůstat suchá.

Aby se rána zahojila rychle a bez infekce, je důležité ji chránit před kontaktem s vodou, která právě může být jejím zdrojem. To platí zejména pro pooperační rány, které lékaři nedoporučují namáčet,“ vysvětluje Irena Malá, PR manažerka společnosti HARTMANN – RICO.

Vodotěsná vrstva na vrchní straně náplasti zabraňuje, aby se při běžném koupání a každodenním sprchování voda dostala k ráně. Již tedy nemusíte navlékat přes ránu igelitové pytlíky nebo provádět ve vaně krkolomné pozice hadí ženy, jen abyste ránu ušetřili kontaktu s vodou. Cosmopor Waterproof navíc oceníte i v letním období – umožní vám koupat se v bazénu, užívat si chvil na pláži a v moři bez toho, abyste měli strach, že si ránu namočíte nebo že vám do ní vnikne infekce.

Cosmopor Waterproof je vodotěsná sterilní náplast. Tenká polyuretanová vrchní vrstva nepropouští vodu, a tak umožňuje sprchování i koupel. Navíc neobsahuje latex a dermatologické testy prokázaly, že je šetrná k pokožce a nevyvolává alergie. Ačkoli náplast nepropouští vodu, je prodyšná a umožňuje ráně „dýchat“.  Polštářek má výbornou savost a díky speciální mřížce se nelepí na ránu. Náplast je transparentní, snadno se aplikuje a pevně drží na pokožce.

Cosmopor Waterproof se prodává exkluzivně v lékárnách, a to bez lékařského předpisu. Je k dostání ve dvou rozměrech – menší 7,2 x 5 cm a větší 10 x 8 cm. Jedno balení obsahuje vždy pět kusů.

Doporučená cena:

Cosmopor Waterproof 7,2 x 5 cm: 59 Kč.

Cosmopor Waterproof 10 x 8 cm: 79 Kč.

 

fotografie: