CES 2018: HyperX představuje první paměťové moduly DDR4 na světě s RGB podsvícením synchronizovaným pomocí infračervené technologie

Inovativní paměti HyperX Predator DDR4 RGB využívají IR technologii k synchronizaci RGB podsvícení více modulů současně pro dosažení silnějšího vizuálního dojmu

Praha, Česká republika – 9. ledna 2018 – HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes oznámila uvedení paměťových modulů, které se jako první na trhu mohou pochlubit synchronizovaným RGB podsvícením s infračervenou (IR) technologií: HyperX® Predator DDR4 RGB. Divize HyperX navrhla IR komunikační kanály pro každý paměťový modul, což umožňuje synchronizovat LED podsvícení pro více modulů a vytvářet výjimečné barvy a vzory. Tato technologie, která čeká na schválení patentové přihlášky, je řízena přímo ze základní desky a nabízí bohatší zážitek z funkce paměťových modulů díky RGB podsvícení pro herní, přetaktované počítače a systémy, které si lidé staví sami.

„Značka HyperX, která je lídrem v oblasti výkonných a přetaktovávaných pamětí již 15 let, s radostí představí tuto inovaci v podobě jedinečného RGB podsvícení na veletrhu CES 2018 před uvedením na trh,“ řekl Paul Leaman, viceprezident divize HyperX. „Synchronizace paměťových modulů HyperX Predator DDR4 RGB pomocí IR technologie vytváří nový způsob, jak zažít RGB podsvícení na počítačích a umožňuje hráčům a těm, kdo PC přetaktovávají, ještě dále posunout zážitek z hraní.“

Kromě řízení RGB podsvícení pomocí IR technologie podporují moduly Predator DDR4 RGB navíc vícenásobné profily s definicemi podsvícení, pokud se připojí do základních desek s kompatibilním softwarem pro řízení RGB podsvícení. Divize HyperX spolupracuje s partnerskými výrobci základních desek při testování a validaci pamětí HyperX Predator DDR4 RGB – mezi jinými s řídicími softwary ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion a MSI Mystic Light Sync. Přidávají se i prodejci počítačových skříní, jako In-Win, kteří také vytvářejí funkce na podporu RGB podsvícení a jeho řízení.

HyperX představí nové řízení LED podsvícení a rozšířené funkce ovládání barev a jejich palet u paměťových modulů Predator DDR4 RGB na veletrhu CES od 8. do 11. ledna 2018 v Las Vegas v hotelu Venetian, v části Tower Suite č. 30-335. Značka HyperX bude navíc vystavovat rozšířenou řadu herních příslušenství – například:

  • Bezdrátovou herní náhlavní sadu HyperX Cloud Flight™, první od značky HyperX, jejíž baterie vydrží 30 hodin1, nejdéle na trhu s herním příslušenstvím.
  • Klávesnici HyperX™ Alloy Elite RGB™, která je první plně vybavenou klávesnicí HyperX s RGB podsvícením. Funkce klávesnice i jednotlivých kláves si můžete snadno přizpůsobit pomocí softwaru HyperX NGenuity®.
  • Herní myš HyperX Pulsefire Surge™, která je první myší HyperX s RGB podsvícením s RGB efekty Dynamic 360°. Myš Pulsefire Surge používá snímač Pixart 3389, jenž podporuje rozlišení až 16.000 DPI.

Dostupnost

Paměťové moduly Predator RGB by se podle plánu měly začít dodávat ve 2. čtvrtletí 2018. Podrobnější informace o cenách, kompatibilitě a konfiguracích sad paměťových modulů budou k dispozici před zahájením dodávek.

HyperX je jedním z předních podporovatelů komunit tradičních sportů i tzv. eSports, a proto i nadále posiluje partnerství s týmy NBA a eSports – naposledy se přidali Dallas Mavericks a jejich tým NBA2K s názvem Mavs Gaming. Mezi další významné týmy NBA se řadí například Philadelphia 76ers (Sixers) a k eSports týmům patří Team Dignitas, Gordon Hayward z Boston Celtics, De’Aaron Fox ze Sacramento Kings, Rick Fox jako majitel eSports týmu Echo Fox a Jonas Jerebko z Utah Jazz a majitel Detroit Renegades. Další informace o nadcházejících turnajích a akcích eSports a další oznámení jsou k dispozici na adrese https://www.hyperxgaming.com/.

1Testováno s vypnutými LED, při hlasitosti sluchátek 50%.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR4 a DDR3, SSD disky, USB flash disky a herní příslušenství. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav a veletrhů, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescom a PAX.

Podrobnější informace můžete získat na domovském webu divize HyperX.

 

Další informace o divizi HyperX můžete najít zde:

YouTube:    http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook:   http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter:        http://twitter.com/hyperx

Instagram:   https://www.instagram.com/hyperx

LinkedIn:    https://www.linkedin.com/company/hyperx

 

O divizi Hyper

HyperX® je divize společnosti Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě. Divize HyperX byla založena v roce 2002 a má sídlo v kalifornském Fountain Valley ve Spojených státech. Další informace můžete získat na telefonním čísle +44 (0)1932 738888 nebo na internetové adrese www.kingston.com/us/memory/hyperx.

Redakční poznámka: Budete-li chtít získat další informace, testovací vzorky nebo rozhovory s vedoucími pracovníky, obraťte se laskavě na PR tým pro region EMEA: Kingston Technology Company, Inc. Kingston Court, Brooklands Cl, Sunbury-on-Thames TW16 7EP. Tel: +44 (0) 1932 738888.

fotografie: