Logitech představuje novou aktualizaci software pro Spotlight a nový prezentér R500 Laser Remote

Společnost Logitech dnes představila novinky ve svém portfoliu prezentačních zařízení. Jde o aktualizaci softwaru pro prezentační ovladač Logitech® Spotlight™ a nový prezentační ovladač s laserovým ukázovátkem Logitech® R500, jednoduché, spolehlivé a bezproblémové dálkové ovládání pro vylepšení prezentací kdekoliv a kdykoliv. Prezentér Spotlight, který při svém uvedení na trh v minulém roce nastavil nový standard ovládání prezentací, umožňuje snadno zvýraznit a zvětšit vybraný obsah na obrazovce, abyste mohli lépe upoutat pozornost posluchačů. Aktualizací softwaru pro Spotlight a uvedením prezentéru s laserovým ukazovátkem R500 pokračuje Logitech ve svém úsilí pomáhat lidem, aby se díky nástrojům, se kterými budou vypadat před svým publikem ještě profesionálněji, stali lepšími a sebejistějšími řečníky.

Logitech láme další rekord a získává 16 cen iF DESIGN AWARDS

Společnost Logitech dnes oznámila, že získala 16 prestižních ocenění iF DESIGN AWARDS za rok 2018. Již osmý rok po sobě tak porota německé designové soutěže iF vyzdvihla přínos Logitechu v oblasti produktového designu. Loni Logitech získal rekordních devět cen a letos tento úspěch překonal: kromě 13 významných ocenění za produktový design letos odborná porota ocenila kreativní strategii uvnitř společnosti, týmy tvořící obsah a partnery Logitechu za přínos v oblasti komunikace designu.

Logitech Spotlight mění způsob prezentování

Dnes společnost Logitech oznámila, že naprosto nově definuje ovládání prezentací díky uvedení dálkového prezentéru s celým názvem Logitech® Spotlight Presentation Remote. Na rozdíl od tradičního posouvání snímků nebo laserových ukazovátek je ovladač Spotlight navržen tak, abyste se stali ještě sebevědomějšími přednášejícími. Spotlight je vyspělý nástroj, který jde mnohem dále než jen ukazování laserem a umožňuje vám zvýraznit nebo zvětšit zobrazovaný obsah poutavým způsobem a s plnou kontrolou, abyste mohli lépe zdůraznit vyznění, jež chcete sdělit.