seznam zpráv

CES 2018: Kingston novinka pro MacBook, Nucleum

  •  Rozbočovač Nucleum rozšiřuje funkční využití novějších MacBooků s omezeným počtem portů
  • Sedm dalších portů z jediného konektoru USB-C
  • Snížené elektromagnetické rušení

Praha, Česká republika – 8. ledna 2018 – Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení USB-C rozbočovače Nucleum™. Ten zahrnuje sedm funkcí v jednom zařízení (7-v-1). Nucleum je ideální rozbočovač (hub) pro novější modely MacBooků, protože poskytuje další USB porty typu C i A a navíc má port HDMI a sloty pro paměťové karty SD/microSD.

D-Link představí na CES 2018 nejnovější řešení pro chytrou domácnost

D-Link bude na veletrhu CES 2018 v Las Vegas vystavovat novinky ve svém sortimentu produktů pro bezdrátové sítě a chytré domácnosti. Nová aplikace mydlink pro zařízení s Androidem a iOS přináší integraci s ekosystémy Google Assistant a Amazon Alexa, rozšiřuje funkce pro automatizaci domácnosti a přidává nahrávání do cloudu pro nejnovější kamery D-Link.

Do rodiny řešení D-Link Covr pro celoplošné Wi-Fi pokrytí domu přibyly dva nové produkty. Wi-Fi AC2200 třípásmový systém (COVR-2202) a Wi-Fi AC1200 dvoupásmový systém (COVR-C1203) zajišťují vysokorychlostní, bezproblémové a celoplošné Wi-Fi pokrytí bez mrtvých zón pro uspokojení potřeb moderní automatizované domácnosti.

Nové chytré zásuvky z řady mydlink – DSP-W115 Wi-Fi Smart Plug a DSP-W245 Wi-Fi Power Strip – umožňují snadné automatizované ovládání širokého spektra domácích a kancelářských zařízení prostřednictvím aplikace mydlink a také kompatibilních populárních platforem pro chytré domácnosti.

„Spotřebitelé požadují jednoduchá řešení pro bezproblémové bezdrátové připojení v domácnosti i v kanceláři. Naše rozšířená řada Covr jim je poskytne hned po vybalení z krabice. Nejde však jen o jednorázové odstranění momentálních problémů, ale o škálovatelná řešení, která se dokážou přizpůsobit budoucím potřebám chytré domácnosti jak z hlediska pokrytí, tak bezpečnosti,“ řekl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe.

„Během uplynulého roku jsme zaznamenali zvýšení uživatelského komfortu při využívání inteligentních domácích zařízení prostřednictvím aplikací Amazon Alexa a Google Assistant a očekáváme, že se tento trend bude dále urychlovat. Nová aplikace mydlink otevírá přístup k těmto službám a zajišťuje, aby naši zákazníci mohli plně využívat jejich předností a zároveň si zachovali možnost ovládání svých zařízení od D-Link přes společné jednoduchého rozhraní.“

D-Link bude vystavovat také řadu špičkových Wi-Fi routerů, které byly vytvořeny ve spolupráci s firmami McAfee a Intel a podporují nejnovější Wi-Fi standard 802.11AX. Řešení zaměřené na bezpečnost je navrženo tak, aby odhalovalo a odráželo kybernetické hrozby a zároveň omezilo problémy, se kterými se lidé potýkají, když se snaží zabezpečit zařízení v chytré domácnosti. Routery s podporou nového standardu 802.11AX poskytují extrémní výkon potřebný pro hraní, streamování i virtuální realitu a představují náhled do budoucnost Wi-Fi sítí.

Navštivte D-Link na veletrhu CES 2018 v Tech West, The Venetian, Titian 2302.

Další informace o produktech společnosti D-Link pro veletrh CES jsou uvedeny níže.

Chytré zásuvky mydlink Wi-Fi Smart Plug (DSP-W115) a Wi-Fi Smart Power Strip (DSP-W245) a nová aplikace mydlink

 (DSP-W115 a DSP-W245)

Nová chytrá energetická řešení D-Link DSP-W115 a DSP-W245 zjednodušují budování automatizované domácnosti. Umožňují snadné monitorování a ovládání elektrických spotřebičů z libovolného místa přes novou aplikaci mydlink na mobilním zařízení s Androidem nebo iOS.

Aplikace mydlink spolu s podporou platforem Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT dále rozšiřuje možnosti, jak zvýšit komfort, bezpečnost a efektivitu chodu domácnosti.

Wi-Fi C2200 třípásmový systém (COVR-2202) a

Wi-Fi AC1200 dvoupásmový systém (COVR-C1203) pro celoplošné pokrytí domu

 (COVR-2202 a COVR-C1203)

Celoplošné domácí Wi-Fi systémy COVR-2202 a COVR-C1203 vytvářejí ve spolupráci s existujícím routerem jednotnou bezdrátovou domácí síť, která nabízí výkon a konektivitu potřebnou pro podporu mnoha propojených zařízení, která se nacházejí v dnešních moderních domácnostech.

Vytvoření uceleného Wi-Fi pokrytí vašeho domu umožňuje spolehlivě používat náročné multimediální aplikace bez výpadků přenosu dat. Technologie chytrého roamingu neustále zjišťuje sílu signálu bezdrátového připojení vašich zařízení a automaticky je přepojuje k nejsilnějšímu dostupnému Covr bodu, čímž zajišťuje nepřetržité spojení během pohybu po celém domě.

Balíček COVR-2202 je navržen s ohledem na větší domy, zatímco COVR-C1203 nabízí flexibilitu podle velikosti domu a specifických potřeb konfigurace.

Více informací v přiložené tiskové zprávě a tiskových zprávách o produktech.

CES 2018: co ukázala firma Kingston

 CES 2018: Kingston bude vystavovat SSD řešení, jež budou teprve uvedena na trh, a mnoho dalšího

  • Předvedení SSD řešení na klientské a podnikové úrovni od M.2 po U.2
  • Rozbočovač USB-C v provedení 7-v-1 pro novější MacBooky
  • Pokroky ve vstupu do oblasti integrovaných řešení; šifrované USB flash disky

Praha, Česká republika – 8. ledna 2018 – Kingston Digital Europe Co LLP, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, je připravena podělit se o své nejnovější produkty i ty, které teprve budou na trh uváděny, na veletrhu CES®. Společnost Kingston® bude pořádat předváděcí akce, na nichž vyniknou schopnosti produktových rodin SSD disků a šifrovaných USB flash disků, jakož i příspěvky do oblasti spotřebitelského životního stylu díky mobilním a integrovaným řešením.