seznam zpráv

Novou přístupovou jednotku 2N® Access Unit Fingerprint Reader nelze obelstít. Akceptuje jen skutečný otisk prstu

Nejnovější dveřní přístupová jednotka s biometrickou čtečkou od společnosti 2N umožňuje přístup do objektu výhradně na základě otisku prstu. Zařízení funguje jako samostatná jednotka, ale i jako modul pro interkomy 2N® Helios IP Verso.

Společnost 2N rozšiřuje nabídku svých přístupových systémů o modul čtečky otisku prstů. Biometrická čtečka přináší nový způsob otevírání dveří a přístupu do budov či prostor, které vyžadují maximální stupeň zabezpečení.
Přístupová jednotka 2N® Access Unit Fingerprint Reader má vystouplou konstrukci, která je ergonomická, a není tedy zapotřebí přejíždět prstem víckrát. Jednotka okamžitě indikuje povolení nebo zamítnutí přístupu vícebarevnou diodou a zvukovým znamením. Čtečka je osazena nejlepším dostupným senzorem na trhu SilkID s rozlišením 2 MP a rychlostí snímání 12 fps. Samotná čtecí plocha je pokrytá velmi odolným sklem a poskytuje dostatek prostoru díky rozměrům 15×20 mm.

HyperX představuje klávesnice Alloy Elite a Alloy FPS Pro

Dvě nové herní klávesnice HyperX přinášejí vyšší výkon a hmatovou odezvu pro hráče her na PC i profesionální e-sportovce

Praha, Česká republika – 18. července 2017 – HyperX®, herní divize společnosti Kingston® Technology Company, Inc., dnes představila dva nové přírůstky do své řady herních klávesnic, které získaly mnohá ocenění a které používají hráči eSports na špičkové úrovni. Jejich úplné názvy jsou HyperX Alloy FPS Mechanical Pro Gaming Keyboard a Alloy Elite Mechanical Gaming Keyboard. HyperX dodává všechny druhy herních zařízení, která mají tvořit bezkonkurenční herní soupravu. Klávesnice HyperX Alloy se mohou pochlubit mechanickými spínači Cherry MX, světelnými efekty, stoprocentním anti-ghostingem (podporou současného stisku více kláves současně) a rámy z pevné oceli pro skvělý pocit při hraní, jaký skalní hráči od značky HyperX očekávají.

Kingston Digital představuje novou čtečku paměťových karet microSD s rozhraním USB typu C

  • MobileLite Duo 3C je ideální pro zařízení s portem USB typu C
  • Kompaktní čtečka karet microSD má dvojí rozhraní a funguje s porty USB typu A i typu C

Praha, Česká republika – 17. července 2017 – Kingston Digital Europe Co LLP, vyrábějící produkty typu flash jako dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení nové čtečky paměťových karet MobileLite Duo 3C. Tato čtečka karet microSD má dvojí rozhraní, aby mohla fungovat jak s porty USB typu A, tak typu C, jakkoli primárně byla vyvinuta pro zařízení s rozhraním USB typu C.