Podvodům prodejců psů nejspíš brzy odzvoní

Praha 11. října 2016 – Setkali jste se s podvodným nebo nátlakovým jednáním, když jste chtěli kupovat psa přes inzerát? Měli jste podezření, že jednáte s množírnou? Pokud je vaše odpověď kladná, je možné, že jste řešili i následnou otázku, co s tím. Annonce nabízí v rámci svého tažení proti nekalým praktikám množíren psů radu, na koho se v takových případech obracet.

Annonce potvrzuje: lidé stojí o částečné úvazky. Zaměstnavatelé je stále nenabízejí

Praha 26. září – Z pravidelných půlročních přehledů největšího inzertního webu a novin Annonce vyplývá, že téměř třetina zájemců o práci preferuje částečný úvazek. Naopak zaměstnavatelé nabízejí částečné úvazky jen v necelých 10 % svých inzerátů. Zájem o zkrácené úvazky přitom neklesá. Optikou inzertních poptávek dokonce za poslední půlrok nepatrně stoupl.


Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function pagination(), 0 passed in /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/tag.php on line 41 and exactly 1 expected in /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/functions.php:294 Stack trace: #0 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/tag.php(41): pagination() #1 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/www/doc/www.pr...') #2 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/www/doc/www.pr...') #3 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/index.php(17): require('/www/doc/www.pr...') #4 {main} thrown in /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/functions.php on line 294