Vánoční IT tipy pro celou rodinu

Neříkejte, že jste ještě letos nezavadili o připomínku Vánoc. Jistěže ano! Tím pádem už možná hledáte originální tipy na dárky, které byste mohli svým čtenářům nabídnout. nabízíme pár technologických tipů, které by mohly zaujmout. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, koho byste jimi mohli obdarovat.

D-Link přináší nové HD Wi-Fi bezpečnostní kamery

D-Link představil dvě nové, malé, nenápadné a cenově dostupné HD Wi-Fi kamery pro snadné a spolehlivé sledování domácnosti – Mini HD Wi-Fi kameru DCS-8000LH a HD 180° Wi-Fi kameru DCS-8100LH. Tyto kompaktní kamery jsou napěchovány rozsáhlou sadou funkcí pro dokonalé monitorování okolí.

Vestavěná Wi-Fi komunikace má velký dosah a šířku pásma, potřebnou pro hladké streamování 720p HD videa, a je kompatibilní také se staršími bezdrátovými zařízeními.

Funkce pro detekci pohybu a zvuku umí automaticky posílat varovné zprávy na mobilní zařízení, aby měl majitel kamery neustále přehled o všech neobvyklých aktivitách, zjištěných kamerami na střeženém místě.

Infračervené LED osvětlení umožňuje noční vidění, takže obě kamery mohou zachycovat obraz i v úplné tmě. Díky zajištění nepřetržitého sledování ve dne i v noci si uživatelé nemusí dělat starosti, co se právě děje v jejich domě nebo kanceláři.

Obě kamery spolupracují s aktuální aplikací D-Link pro chytré domácnosti – mydlink Lite a jejím webovým portálem. To umožňuje přijímat varovné zprávy, sledovat živé videopřenosy a ručně spouštět nahrávání videozáznamu prostřednictvím mobilních zařízení. Uživatelé se tak mohou v klidu věnovat svým aktivitám s vědomím, že jsou lidé a místa, na kterých jim záleží, v bezpečí.

Tato úroveň zabezpečení byla dříve vyhrazena pouze pro špičkové profesionální zabezpečovací systémy. Dnes je díky pokroku v technologii Wi-Fi a mobilních zařízení možné nabízet tytéž funkce jednoduše a za dostupnou cenu všem zájemcům. Pomocí naší snadno ovladatelné aplikace, nainstalované v mobilním zařízení, mohou uživatelé několika dotyky pohodlně a bezpečně sledovat celý dům.

Mezi klíčové výhody patří:

  • Snadné připojení k bezdrátovým sítím – Snadná instalace a konfigurace kamery kdekoli v dosahu Wi-Fi sítě.
  • Jednoduché ovládání – Kamery jsou kompatibilní s aktuální aplikací D-Link pro chytré domácnosti, která se snadno instaluje a používá. Podporují integraci s dalšími zařízeními pro vytvoření příjemného a pohodlného prostředí automatizované domácnosti.
  • Samostatné snímky a videonahrávky – Dají se ukládat pomocí naší aplikace přímo do mobilního zařízení. DCS-8100LH má také slot na microSD kartu pro lokální ukládání snímků a videa přímo v kameře.
  • Detekce pohybu a zvuku – Funkce při spuštění automaticky posílá varovné zprávy do mobilního zařízení uživatele.
  • Dálkové ovládání – Pomocí naší aplikace mohou uživatelé sledovat a ovládat kamery z libovolného místa a také ručně spouštět nahrávání videozáznamu.
  • Kompaktní tvar a nenápadný vzhled – Obě kamery dobře zapadnou do libovolného prostředí, takže se dají umístit prakticky kdekoliv.
  • Velmi kvalitní obraz – 4x digitální zoom, noční vidění až do 5 m a velké 720p HD rozlišení zajišťují detailní přehled o dění doma nebo ve firmě.
  • Širokoúhlý objektiv – Pro ještě lepší pokrytí sledovaného prostoru má kamera DCS-8000LH úhel záběru 120° a kamera DCS-8100LH úhel záběru 180°.
  • Obousměrný přenos zvuku – DCS-8100LH podporuje obousměrný přenos zvuku, což umožňuje poslouchat zvuky nebo mluvit s osobami poblíž kamery prostřednictvím mobilního zařízení.

Dostupnost a cena

DCS-8000LH bude k dostání v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 1 799 Kč nebo 69,90 EUR včetně DPH, DCS-8100LH za doporučené maloobchodní ceny 3 699 Kč nebo 140,90 EUR.

 

D-Link rozšiřuje řešení pro firemní Wi-Fi sítě nabídkou škálovatelných, cenově dostupných a velmi rychlých bezdrátových přístupových bodů

Společnost D-Link představila dva nové unifikované přístupové body (AP), navržené pro posílení konektivity a výkonu bezdrátových sítí pro malé a střední firmy. Wi-Fi AC unifikovaný přístupový bod s volbou pracovního pásma (DWL-3610AP) a Wi-Fi AC1200 dvoupásmový unifikovaný přístupový bod s externími anténami (DWL-6610APE) nabízejí bezkonkurenční výkon, rychlost přenosu, škálovatelnost a flexibilní správu bezdrátové sítě za dostupnou cenu.


Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function pagination(), 0 passed in /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/category.php on line 41 and exactly 1 expected in /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/functions.php:294 Stack trace: #0 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/category.php(41): pagination() #1 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/www/doc/www.pr...') #2 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/www/doc/www.pr...') #3 /www/doc/www.pressoffice.cz/www/index.php(17): require('/www/doc/www.pr...') #4 {main} thrown in /www/doc/www.pressoffice.cz/www/wp-content/themes/press-office/functions.php on line 294