D-Link rozšiřuje nabídku produktů kompatibilních s nástrojem Google Assistant

D-Link dnes na veletrhu CES 2018 oznámil, že jeho produkty z řady mydlink – HD Mini Wi-Fi kamera DCS-8000LH, HD Wi-Fi kamera DCS-8100LH, chytrá zásuvka Wi-Fi Smart Plug DSP-W115 a vícenásobná chytrá zásuvka Wi-Fi Power Strip DSP-W245 – budou umět do konce měsíce spolupracovat s virtuálním pomocníkem Google Assistant. Uživatelé budou moci požádat Google asistenta o zobrazení živého přenosu z kamery na televizoru nebo displeji připojeném k zařízení Google Chromecast. Pomocí Google asistenta bude možné také zapínat a vypínat chytré zásuvky mydlink Wi-Fi Smart Plug a Wi-Fi Power Strip.

D-Link představí na CES 2018 nejnovější řešení pro chytrou domácnost

D-Link bude na veletrhu CES 2018 v Las Vegas vystavovat novinky ve svém sortimentu produktů pro bezdrátové sítě a chytré domácnosti. Nová aplikace mydlink pro zařízení s Androidem a iOS přináší integraci s ekosystémy Google Assistant a Amazon Alexa, rozšiřuje funkce pro automatizaci domácnosti a přidává nahrávání do cloudu pro nejnovější kamery D-Link.

Do rodiny řešení D-Link Covr pro celoplošné Wi-Fi pokrytí domu přibyly dva nové produkty. Wi-Fi AC2200 třípásmový systém (COVR-2202) a Wi-Fi AC1200 dvoupásmový systém (COVR-C1203) zajišťují vysokorychlostní, bezproblémové a celoplošné Wi-Fi pokrytí bez mrtvých zón pro uspokojení potřeb moderní automatizované domácnosti.

Nové chytré zásuvky z řady mydlink – DSP-W115 Wi-Fi Smart Plug a DSP-W245 Wi-Fi Power Strip – umožňují snadné automatizované ovládání širokého spektra domácích a kancelářských zařízení prostřednictvím aplikace mydlink a také kompatibilních populárních platforem pro chytré domácnosti.

„Spotřebitelé požadují jednoduchá řešení pro bezproblémové bezdrátové připojení v domácnosti i v kanceláři. Naše rozšířená řada Covr jim je poskytne hned po vybalení z krabice. Nejde však jen o jednorázové odstranění momentálních problémů, ale o škálovatelná řešení, která se dokážou přizpůsobit budoucím potřebám chytré domácnosti jak z hlediska pokrytí, tak bezpečnosti,“ řekl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe.

„Během uplynulého roku jsme zaznamenali zvýšení uživatelského komfortu při využívání inteligentních domácích zařízení prostřednictvím aplikací Amazon Alexa a Google Assistant a očekáváme, že se tento trend bude dále urychlovat. Nová aplikace mydlink otevírá přístup k těmto službám a zajišťuje, aby naši zákazníci mohli plně využívat jejich předností a zároveň si zachovali možnost ovládání svých zařízení od D-Link přes společné jednoduchého rozhraní.“

D-Link bude vystavovat také řadu špičkových Wi-Fi routerů, které byly vytvořeny ve spolupráci s firmami McAfee a Intel a podporují nejnovější Wi-Fi standard 802.11AX. Řešení zaměřené na bezpečnost je navrženo tak, aby odhalovalo a odráželo kybernetické hrozby a zároveň omezilo problémy, se kterými se lidé potýkají, když se snaží zabezpečit zařízení v chytré domácnosti. Routery s podporou nového standardu 802.11AX poskytují extrémní výkon potřebný pro hraní, streamování i virtuální realitu a představují náhled do budoucnost Wi-Fi sítí.

Navštivte D-Link na veletrhu CES 2018 v Tech West, The Venetian, Titian 2302.

Další informace o produktech společnosti D-Link pro veletrh CES jsou uvedeny níže.

Chytré zásuvky mydlink Wi-Fi Smart Plug (DSP-W115) a Wi-Fi Smart Power Strip (DSP-W245) a nová aplikace mydlink

 (DSP-W115 a DSP-W245)

Nová chytrá energetická řešení D-Link DSP-W115 a DSP-W245 zjednodušují budování automatizované domácnosti. Umožňují snadné monitorování a ovládání elektrických spotřebičů z libovolného místa přes novou aplikaci mydlink na mobilním zařízení s Androidem nebo iOS.

Aplikace mydlink spolu s podporou platforem Amazon Alexa, Google Assistant a IFTTT dále rozšiřuje možnosti, jak zvýšit komfort, bezpečnost a efektivitu chodu domácnosti.

Wi-Fi C2200 třípásmový systém (COVR-2202) a

Wi-Fi AC1200 dvoupásmový systém (COVR-C1203) pro celoplošné pokrytí domu

 (COVR-2202 a COVR-C1203)

Celoplošné domácí Wi-Fi systémy COVR-2202 a COVR-C1203 vytvářejí ve spolupráci s existujícím routerem jednotnou bezdrátovou domácí síť, která nabízí výkon a konektivitu potřebnou pro podporu mnoha propojených zařízení, která se nacházejí v dnešních moderních domácnostech.

Vytvoření uceleného Wi-Fi pokrytí vašeho domu umožňuje spolehlivě používat náročné multimediální aplikace bez výpadků přenosu dat. Technologie chytrého roamingu neustále zjišťuje sílu signálu bezdrátového připojení vašich zařízení a automaticky je přepojuje k nejsilnějšímu dostupnému Covr bodu, čímž zajišťuje nepřetržité spojení během pohybu po celém domě.

Balíček COVR-2202 je navržen s ohledem na větší domy, zatímco COVR-C1203 nabízí flexibilitu podle velikosti domu a specifických potřeb konfigurace.

Více informací v přiložené tiskové zprávě a tiskových zprávách o produktech.

D-Link přidává technologii PoE k oceňovaným řiditelným stohovatelným gigabitovým L3 switchům řady DGS-3630

D-Link, nadnárodní výrobce síťových zařízení, dnes oznámil rozšíření svojí oceňované řady řiditelných stohovatelných gigabitových L3 switchů DGC-3630. Do tohoto portfolia nyní doplnil dva nové modely umožňující napájení připojených zařízení přes ethernetový kabel (PoE): DGS-3630-28PC s 24 GE PoE porty a DGS-3630-52PC s 48 GE PoE porty.

Vánoční IT tipy pro celou rodinu

Neříkejte, že jste ještě letos nezavadili o připomínku Vánoc. Jistěže ano! Tím pádem už možná hledáte originální tipy na dárky, které byste mohli svým čtenářům nabídnout. nabízíme pár technologických tipů, které by mohly zaujmout. Pro snadnější orientaci jsme je rozdělili do několika skupin podle toho, koho byste jimi mohli obdarovat.